Kontakta oss

Siv Malmgren, VD
E-post: siv.malmgren@johnmattson.se

 

Ekonomi

Anders Croné, Ekonomichef
E-post: anders.crone@hefab.se

Beata Radamson, Ekonom
E-post: beata.radamson@hefab.se

 

Projekt

Malin Nordholm, Utvecklingschef
E-post: malin.nordholm@hefab.se

Martin Henriksson, Projektchef
E-post: martin.henriksson@hefab.se

Viktor Borensved, Projektledare
E-post: viktor.borensved@hefab.se

 

Förvaltning

Victor Pettersson, Fastighetschef
E-post: victor.pettersson@hefab.se

Fredrik Hamnqvist, Förvaltare
E-post: fredrik.hamnqvist@hefab.se

Linnéa Laurén, Förvaltare
E-post: linnea.lauren@hefab.se

Annelie Amboldt, Förvaltningskoordinator
E-post: annelie.amboldt@hefab.se

Fastighetsskötsel

Felanmälan via Mina Sidor.

Mats Lugnefors
E-post: mats.lugnefors@hefab.se

Område: Nacka, Traneberg, Bromma, Gubbängen, Johanneshov och Hägersten 

Susan Thorn
E-post: susan.thorn@hefab.se

Område: Hägersten och Örby

Roger Lagerholm 

E-post: roger.lagerholm@hefab.se

Område: Östermalm, Kungsholmen, Hammarby Sjöstad, Liljeholmen och Johanneshov

Hestia Fastighetsförvaltning AB
Telefon: 0772-25 25 20
Telefontid: Dygnet runt
E-post: felanmalan@hestia.se

Område: Liljeholmen och Östermalm, lokaler

Newsec

Vid akuta fel i fastigheten, dygnet runt, ring:
Markus Divander 

010-129 59 71
www.newsec.se/serviceanmalan

Område: Bravida

 

 

 

Öppettider

Besöks- och postadress
Lilla Bantorget 11
111 23 Stockholm

Telefon: 08-18 19 74
E-post: info@hefab.se

Vi har telefontid vardagar mellan kl. 9 och 12.

För korrekt fakturaadress kontakta oss på e-post.

Felanmälan och jour
Information om vad som gäller i just din fastighet finns under Våra områden.